Anlık Dolar ve Euro Fiyatları Piyasa.Paratic.com ile Her Zaman Yanınızda!

Finans piyasalarında en çok işlem gören iki para birimi; Amerikan doları ve Euro‘dur. Bu para birimlerinde meydana gelen değişimler, sadece yatırımcılar tarafından değil; iş insanları ve küçük – büyük esnaflar tarafından da takip edilmektedir. Çünkü dünyanın en büyük iki para birimi konumundadır ve oluşturdukları paritelerde meydana gelen değişimler, diğer dövizlere de yansımaktadır. Bu nedenle de dövizlerle yatırım yapan herkesin Euro ve dolarda meydana gelen değişimleri izlemesi oldukça önemlidir.

Dolar ve Euro hem finans piyasalarında oluşturdukları parite çeşitleriyle hem de Türk lirasına karşı değerleri ile yatırımcılarına kazanç getirmektedir. Paratic.com ise yatırımcılara yönelik verdiği hizmetleri çeşitlendirmiş ve daha birçok dövize ait canlı verileri tek bir ekranda sunmaya başlamıştır. Döviz kurlarından altın fiyatlarına kadar birçok veriyi, ister toplu ister tek tek takip edebileceğiniz kullanıcı deneyimi yüksek sayfaları sayesinde piyasa takibi yapmanız son derece kolay bir hal aldı.

Canlı fiyat ekranlarına göz atmak için tıklayın: http://piyasa.paratic.com

Finans piyasalarında işlem gören paritelere göz attığımız zaman, büyük çoğunluğun Euro ve Amerikan dolarından oluştuğu görülmektedir. İstatistik olarak söylemek gerekirse; yapılan tüm işlemlerin % 85‘i bu dövizlerle gerçekleşmektedir. Anlayacağınız sadece Euro ve Amerikan dolarında, büyük bir işlem hacmi vardır. Bu işlem hacminden yararlanmak ve karınızı arttırmak için deneyimli bir yatırımcı olmanız gerektiği gerçeğini unutmamalısınız.

Deneyimli bir yatırımcı; işlem yaptığı piyasayı tam anlamıyla bilen, riskleri yöneten ve fiyatlarda meydana gelen değişimleri takip edip yorumlayan kişilerdir. İşte bu kapsamda Paratic.com tarafından sizlere ücretsiz olarak sunulan canlı fiyat ekranları, piyasa takibi yapmanızı kolaylaştırmaktadır. Buna ek olarak uzmanların yorumlarını ve analizlerini de sizlere sunarak, meydana gelen değişimlere farklı bakış açıları kazanmanızı sağlamaktadır.

Uzman yorumları dışında Paratic Piyasalar; canlı haber desteği, çevirici ve ekonomik takvim gibi yatırımcı araçlarını da ücretsiz olarak tek bir sayfa üzerinde vermektedir. Notlar almanızı sağlayan not defteri, takip ettiğiniz yatırım aracının fiyatında beklediğiniz seviye gerçekleştiğinde çalan alarm sistemi gibi daha birçok yatırımcı dostu özellik ile Paratic.com yeni hizmet kanalını açmıştır.

Paratic.com tarafından verilen canlı fiyat hizmeti, henüz kısa bir süre olmasına karşın fazlasıyla beğenilmiş ve ilk günden yoğun bir ilgi görmüştür. Takipçilerden gelecek yorumlara değer veren portal, kendini geliştirmeye devam edecektir. Canlı fiyat takibi sırasında işinize yarayacak tüm araçları bünyelerine dahil edecekleri ve yakın zamanda mobil uygulamalarının çıkacağı da bilinmektedir. Çıkmasa bile mobil uyumlulukları sayesinde sayfalar şu an bile performanslı bir şekilde kullanılabilmektedir. Son olarak Paratic Piyasalar hakkında gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

1 Cevap : “Anlık Dolar ve Euro Fiyatları Piyasa.Paratic.com ile Her Zaman Yanınızda!”

  1. Önder Yalçın says:

    Gerçekten güzel site yapmışlar. Ben parite fiyatlarını sitenizden bakıyordum. Ama artık oradan bakarım, keşke reklamını yapmasaydınız 🙂

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir